Kom i kontakt med os

Jeg henvender mig om:


City-Ejendomme Aalborg

  • Kontoradresse:
    Strandvejen 4, 1. sal mf , 9000 aalborg

  • Kontakt :
    98 16 33 44
    info@cityejendomme.dk

  • Åbningstider:

    Man – torsdag:  kl. 8 – 16

    Fredag:  8 – 15

Her er vi

Administrationen

Administration


Telefon: 98 16 33 44 info@cityejendomme.dk
Hans Andersen

Hans Andersen

Direktør
Telefon: 98 16 33 44 hans@cityejendomme.dk
Pia Andersen

Pia Andersen

Udlejningsansvarlig private lejeboliger
Direkte: 98 16 33 44 Telefon: 40 50 20 64 pia@cityejendomme.dk
Mette K. Larsen

Mette K. Larsen

Økonomichef
Direkte: 72 62 66 92 Telefon: 60 98 78 58 mette@cityejendomme.dk
Hanne Nøhr Andersen

Hanne Nøhr Andersen

Bogholder og ejendomsadministrator
Direkte: 72 62 02 12 Telefon: 98 16 33 44 hanne@cityejendomme.dk
Anne-Sofie Vadsholt

Anne-Sofie Vadsholt

Ejendomsadministrator
Direkte: 72 62 66 90 Telefon: 98 16 33 44 anne-sofie@cityejendomme.dk
Troels Flyvholm

Troels Flyvholm

Ejendomsadministrator
Direkte: 72 62 66 91 Telefon: 98 16 33 44 troels@cityejendomme.dk
Gitte Nielsen

Gitte Nielsen

Administrationsmedarbejder
Direkte: 72 62 70 45 Telefon: 98 16 33 44 gitte@cityejendomme.dk
Kasper Nielsen

Kasper Nielsen

Teknisk leder
Direkte: 60 98 78 68 kasper@cityejendomme.dk
Thomas Bonde

Thomas Bonde

Byggeleder
Direkte: 72 62 31 67 Telefon: 40 50 10 49 thomas@cityejendomme.dk
Johnny Tøttrup

Johnny Tøttrup

Byggeleder
Direkte: 20 89 65 17 johnny@cityejendomme.dk
Olfert Morville

Olfert Morville

Vicevært
Telefon: 22 35 20 64 olfert@cityejendomme.dk
Morten R. Nielsen

Morten R. Nielsen

Ejendomsservicetekniker
Telefon: 60 98 72 70 morten@cityejendomme.dk