Kom i kontakt med os

Jeg henvender mig om:


City-Ejendomme Aalborg

  • Kontoradresse:
    Strandvejen 4, 1. sal mf , 9000 aalborg

  • Kontakt :
    98 16 33 44
    info@cityejendomme.dk

  • Åbningstider:

    Man – torsdag:  kl. 8 – 16

    Fredag:  8 – 15

Her er vi

Administrationen

Administration


Telefon: 98 16 33 44info@cityejendomme.dk
Hans Andersen

Hans Andersen

Direktør
Telefon: 98 16 33 44hans@cityejendomme.dk
Pia Andersen

Pia Andersen

Udlejningsansvarlig private lejeboliger
Direkte: 98 16 33 44Telefon: 40 50 20 64pia@cityejendomme.dk
Mette K. Larsen

Mette K. Larsen

Økonomichef
Direkte: 72 62 66 92Telefon: 60 98 78 58mette@cityejendomme.dk
Hanne Nøhr Andersen

Hanne Nøhr Andersen

Bogholder og ejendomsadministrator
Direkte: 72 62 02 12Telefon: 98 16 33 44hanne@cityejendomme.dk
Anne-Sofie Vadsholt

Anne-Sofie Vadsholt

Ejendomsadministrator
Direkte: 72 62 66 90Telefon: 98 16 33 44anne-sofie@cityejendomme.dk
Karsten Christiansen

Karsten Christiansen

Ejendomsadministrator
Direkte: 72 62 66 91Telefon: 98 16 33 44karsten@cityejendomme.dk
Gitte Nielsen

Gitte Nielsen

Administrationsmedarbejder
Direkte: 72 62 70 45Telefon: 98 16 33 44gitte@cityejendomme.dk
Thomas Bonde

Thomas Bonde

Byggeleder
Direkte: 72 62 31 67Telefon: 40 50 10 49thomas@cityejendomme.dk
Johnny Tøttrup

Johnny Tøttrup

Byggeleder
Direkte: 20 89 65 17johnny@cityejendomme.dk
Olfert Morville

Olfert Morville

Vicevært
Telefon: 22 35 20 64olfert@cityejendomme.dk
Anders R. Løkken

Anders R. Løkken

Vicevært
Telefon: 60 98 72 70anders@cityejendomme.dk